W sali witrażowej kamiennogórskiego ratusza wystąpił dzisiaj (poniedziałek, 11 listopada) Tomasz Stockinger.
Znany aktor zaprezentował się w programie "Już nie zapomnisz mnie". Akompaniował mu Stefan Gąsieniec. Duet przeniósł uczestników koncertu w okres dwudziestolecia międzywojennego przypominając znane utwory.
Koncert był propozycją Muzeum Tkactwa i Centrum Kultury na Święto Niepodległości.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze