We wtorek (1 października) na terenie powiatu kamiennogórskiego zatrzymanych zostało dwóch mężczyzn, przy któych policjanci znaleźli narkotyki.
Kamiennogórscy kryminalni podejrzewali, że w mieszkaniu 34-latka znajdą narkotyki. Ujawnili ponad 45 porcji metamfetaminy oraz niewielką ilość marihuany.
Tego samego dnia funkcjonariusze z Legnicy, pełniący służbę na terenie powiatu kamiennogórskiego, zwrócili uwagę na 23-latka. Jego zachowanie wskazywało na chęć ukrycia czegoś nielegalnego. Policjanci mieli rację, u mężczyzny znaleźli marihuanę.
Obaj zatrzymanym grozą kary pozbawienia wolności do 3 lat.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze