Reklama

Dwa złota

W miniony weekend (05-06 listopada) w Knurowie odbył się I memoriał Eugeniusza Mehlicha w wyciskaniu sztangi leżąc. KS Relax Kamienna Góra reprezentowało dwóch zawodników.


Dominik Houhoud aktualny brązowy medalista MP w trójboju siłowym wystartował w sobotę w wyciskaniu klasycznym leżąc zaliczając rekord życiowy 137.5kg. Startując w połączonej kategorii 66kg-83kg juniorów do lat 23 zdobył złoty medal.
W niedzielę w wyciskaniu leżąc tzw. sprzętowym (w koszulkach) wystartował Damian Kożuch aktualny mistrz Polski w kategorii super ciężkiej juniorów do lat 23. Damian startując w kategorii wagowej plus 105kg zaliczył w drugiej próbie 185kg. Minimalnie spalił trzecie podejście na ciężarze 202.5kg. Ten wynik pozwala mu na zajęcie pierwszego miejsca i złoty medal. Nadmienić trzeba iż Damian startował o kategorię niżej niż na MP.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama