Jak informuje wojewoda dolnośląski - Mamy 37 nowych przypadków zakażenia koronawirusem na Dolnym Śląsku.
Nowo zdiagnozowane osoby pochodzą z Wrocławia i Legnicy oraz powiatów: świdnickiego, zgorzeleckiego, oławskiego, kamiennogórskiego, strzelińskiego, wołowskiego, jeleniogórskiego, lubańskiego, wrocławskiego, głogowskiego, legnickiego i trzebnickiego. - informuje wojewoda.
Według informacji ze starostwa w powiecie kamiennogórskim potwierdzono dwa zachorowania.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze