Dwa nowe przypadki zachorowania na koronawirusa wśród mieszkańców powiatu kamiennogórskiego potwierdziły dzisiaj (wtorek, 16 czerwca) badania.
Chorzy to młody mężczyzna oraz dziewczynka. Oboje to mieszkańcy Kamiennej Góry. W obu przypadkach powodem wykonania badania był kontakt z osobą chorą. Obie osoby przebywają w izolacji domowej.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze