W sobotę (30 maja) w Nasielsku odbył się Puchar Polski w wyciskaniu sztangi leżąc, a w Strzegomiu turniej drużynowy RAW. W obu zawodach wystartowali zawodnicy KS Relax Kamienna Góra.
Angelika Gryncewicz zdobyła srebrny medal w juniorkach do lat 23 i brąz w seniorkach do 57kg.
Rembiasz Sylwia zdobyła srebrny medal w wadzę do 63kg i srebrny w kategorii weterankach wynikiem 72.5kg
Alicja Ilczuk zdobyła dwa złote medale w juniorkach do lat 23 i w seniorkach w wadze 84kg wynikiem 80kg.
Zawodniczki kamiennogórskiego klubu wywalczyły złoty medal drużynowo.
Adrian Rosiecki w wadze do 93kg wynikiem 200kg wywalczył brązowy medal.
Paweł Rembiasz zajął dwa czwarte miejsca w wadze do 93kg i w kategorii weteranów.
W tym samym dniu w Strzegomiu w turnieju drużynowym RAW walczyła drużyna juniorów z kamiennogórskiego klubu. Drużyna zajęła drugie miejsce wg formuły Willksa.
Wyniki indywidualne:
Sebastian Sobczyk wynik 125kg
Grzegorz Gwiżdż 110 kg
Patryk Kitliński 107.5kg
Bartek Tokarski 95kg.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze