Reklama

Dwa udane starty

W sobotę (30 maja) w Nasielsku odbył się Puchar Polski w wyciskaniu sztangi leżąc, a w Strzegomiu turniej drużynowy RAW. W obu zawodach wystartowali zawodnicy KS Relax Kamienna Góra.



Angelika Gryncewicz zdobyła srebrny medal w juniorkach do lat 23 i brąz w seniorkach do 57kg.
Rembiasz Sylwia zdobyła srebrny medal w wadzę do 63kg i srebrny w kategorii weterankach wynikiem 72.5kg
Alicja Ilczuk zdobyła dwa złote medale w juniorkach do lat 23 i w seniorkach w wadze 84kg wynikiem 80kg.
Zawodniczki kamiennogórskiego klubu wywalczyły złoty medal drużynowo.

Adrian Rosiecki w wadze do 93kg wynikiem 200kg wywalczył brązowy medal.
Paweł Rembiasz zajął dwa czwarte miejsca w wadze do 93kg i w kategorii weteranów.


W tym samym dniu w Strzegomiu w turnieju drużynowym RAW walczyła drużyna juniorów z kamiennogórskiego klubu. Drużyna zajęła drugie miejsce wg formuły Willksa.
Wyniki indywidualne:
Sebastian Sobczyk wynik 125kg
Grzegorz Gwiżdż 110 kg
Patryk Kitliński 107.5kg
Bartek Tokarski 95kg.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama