Dzisiaj (niedziela, 22 listopada) w Świdnicy zawodniczki AMS Mini Volley Kamienna Góra wystartowały w turnieju minisiatkówki o Puchar Aglomeracji Wałbrzyskiej.
W kategorii ?dwójek? dwie pary rozegrały świetne zawody. Inez Chmielewska i Magdalena Lema wywalczyły złoty medal, a ich młodsze koleżanki: Maria Bogdziewicz i Anastazja Biel wróciły z brązowymi medalami. Trener: Daniel Gontko.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze