Dwunastu radnych podejmowało decyzję o nowej wysokości wynagrodzenie burmistrz Lubawki Ewy Kocemby.
W sesji nie brali udziału Sławomir Antoniewski, Artur Sarzyński i Piotr Wiktorowski. W projekcie uchwały zapisano propozycję ustalenia wynagrodzenia zasadniczego na poziomie 4700 zł (do tej pory 5900 zł), dodatku funkcyjnej 1900 zł (bez zmian) i dodatku specjalnego w wysokości 40% wynagrodzenia zasadniczego i dodatku funkcyjnego (do tej pory 20%). Do tego doliczyć należy wysługę lat.
Za taką wysokością wynagrodzenia zagłosowały dwie radne (Wanda Zabiegło i Aldona Ochmańska), przeciwko był Alfred Bagiński, pozostali (dziewięciu) radni wstrzymali się od głosu. Uchwała została zatem przyjęta.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze