Reklama

Dwa głosy

Dwunastu radnych podejmowało decyzję o nowej wysokości wynagrodzenie burmistrz Lubawki Ewy Kocemby.

 

W sesji nie brali udziału Sławomir Antoniewski, Artur Sarzyński i Piotr Wiktorowski. W projekcie uchwały zapisano propozycję ustalenia wynagrodzenia zasadniczego na poziomie 4700 zł (do tej pory 5900 zł), dodatku funkcyjnej 1900 zł (bez zmian) i dodatku specjalnego w wysokości 40% wynagrodzenia zasadniczego i dodatku funkcyjnego (do tej pory 20%). Do tego doliczyć należy wysługę lat.

Za taką wysokością wynagrodzenia zagłosowały dwie radne (Wanda Zabiegło i Aldona Ochmańska), przeciwko był Alfred Bagiński, pozostali (dziewięciu) radni wstrzymali się od głosu. Uchwała została zatem przyjęta.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama