Przy Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze stanął krwioambulans. Zainteresowanie oddaniem krwi było ogromne.
Dzisiejsza akcja zgromadziła mieszkańców, uczniów, strażaków głównie ze względu na zbiórkę krwi dla poszkodowanego strażaka Kamila Tylutkiego.
Kamil był uczniem ZSZiO. Znany jest też kibicom piłkarskim. Zaliczył występy m.in. w Olimpii Kamienna Góra.
Krew można oddawać codziennie w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Wałbrzychu.
poniedziałek, wtorek, środa, piątek: 7:00-13:30
czwartek: 06:00-13:30
pierwsza sobota miesiąca: 8:00-12:00
RCKiK zwraca koszty dojazdu do punktu krwiodawstwa.
Każdy dawca otrzymuje ekwiwalent energetyczny w ilości 8 czekolad. Może liczyć też na napój.
Przypominamy:
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze