Reklama

Krwioambulans w ZSZiO w Kamiennej Górze - Zbiórka krwi dla Kamila Tylutkiego - Akcja przyciągnęła mieszkańców i strażaków. Oddawaj krew w RCKiK Wałbrzych, zwracamy koszty dojazdu.

Przy Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze stanął krwioambulans. Zainteresowanie oddaniem krwi było ogromne. 

Dzisiejsza akcja zgromadziła mieszkańców, uczniów, strażaków głównie ze względu na zbiórkę krwi dla poszkodowanego strażaka Kamila Tylutkiego.

Kamil był uczniem ZSZiO. Znany jest też kibicom piłkarskim. Zaliczył występy m.in. w Olimpii Kamienna Góra. 

Krew można oddawać codziennie w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Wałbrzychu. 

Reklama

poniedziałek, wtorek, środa, piątek: 7:00-13:30
czwartek: 06:00-13:30
pierwsza sobota miesiąca: 8:00-12:00

RCKiK zwraca koszty dojazdu do punktu krwiodawstwa. 

Każdy dawca otrzymuje ekwiwalent energetyczny w ilości 8 czekolad. Może liczyć też na napój.

Przypominamy:

Zobacz także:

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama