W piątek, 12 kwietnia, będzie można za darmo otrzymać drzewko od leśników.
Każdy chętny może zgłosić się do najbliższego nadleśnictwa, by odebrać sadzonkę i zasadzić ją na własnym gruncie. W Polsce jest 429 nadleśnictw. Wszystkie razem przygotowały milion sadzonek różnych gatunków drzew i krzewów.
w powiecie kamiennogórskim leśnicy rozdawać będą sadzonki w szkółce leśnej w Krzeszowie. Akcja trwa od 9:00 do 15:00.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze