W sobotę (24 czerwca) drużyna KS Relax Kamienna Góra wystartowała w drugim turnieju drużynowym w wyciskaniu sztangi leżąc w Strzegomiu.
Skład drużyny: Mateusz Mordarski (junior do 16 lat -77.5kg brązowy medal junior do 16 lat), Albert Zarzycki (junior do 18 lat-85kg), Jakub Wojtkiewicz (junior do 18 lat debiutant -70kg), Jan Bryjka (Senior -155kg), Zdzisław Kurzeja (weteran -102.5kg) Aleksandra Grelus (seniorka- 40kg).
Drużyna z Kamiennej Góry zajęła czwarte miejsce.
Start możliwy był dzięki sponsorowi P.H.U.Exodus Zwoleń

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze