Reklama

Drużynowe wyciskanie

Wczoraj (sobota, 29 kwietnia) zakończyły się pierwsze zawody drużynowe w wyciskaniu leżąc w Pieńsku. Wystartowali w nich zawodnicy klubu "Relax" z Kamiennej Góry.

Zawody wygrała drużyna LZS Olszanka Pogorzela. Pierwsza drużyna Relaxu zajęła drugie miejsce. Pokonała m.in. pierwsze drużyny Hutnika Pieńsk i Startu Strzegom.

Druga drużyna Relaxu zajął 6 miejsce, a trzecia była dziewiąta.

Indywidualnie w kategorii open juniorów do lat 16 wygrał debiutant Mateusz Mordarski z wynikiem 70kg Relax III.
Open juniorów do lat 18 wygrał Antoni Osmolak wynikiem 102.5kg Relax II
Open kobiet wygrała Ola Grelus Relax II wynikiem 42.5kg .

Poszczególne wyniki:
Albert Zarzycki jun 18 zaliczył 80kg Relax III
Zdzisław Kurzeja 102.5kg Relax I
Adrian Alot 150kg Relax I
Mateusz Cyran 90kg Relax II
Kacper Kożuch 105kg Relax II
Jan Bryjka 157.5kg Relax I

Reklama

fot. KS Relax Kamienna Góra 

 

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama