W drugiej kolejce ligi siatkarskich młodziczek drużyna KS Sudety Kamienna Góra rozegrała turniej w Nowej Rudzie.
W pierwszy meczu drużyna SL Salos RP Nowa Ruda wygrała z KS Sudety 2:0 (25:17, 25:18), w drugim Sudety pokonały UKPS Lubin II 2:0 (25:16, 25:19). W trzecim spotkaniu Nowa Ruda pokonała Lubin 2:0 (25:7, 25:8).
Po dwóch turniejach Sudety zajmują drugie miejsce w grupie.
Za tydzień (25 października) zaplanowany jest turniej w Kamiennej Górze. Oprócz Sudetów zagrają drużyny z Lubina i Lubania.
wyniki za dzps.pl
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze