Piłkarski klub Orzeł Lubawka chce od przyszłęgo sezonu (2020/21) stworzyć drugą drużynę. Trwa nabór zawodników.
Pierwsza drużyna Orła awansowała w tym, skróconym przez epidemię koronawirusa, sezonie do IV ligi.
Działacze chcą w nowym sezonie, któy powinien rozpocząć się jesienią, utworzyć drugą drużynę. Orzeł II Lubawka miałby grać w jeleniogórskiej klasie B. Już są pierwsze zgłoszenia chętnych do gry. Zawodnicy mogą zgłaszać się mailowo: [email protected] Należy podać: imię i nazwisko, datę urodzenia, dotychczasową przynależność klubową lub informację o jej braku, telefon kontaktowy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze