Rozpoczął się drugi dzień tegorocznego Święta Lubawki. Jako pierwsza wystąpiła Orkiestra Dęta. Impreza odbywa się w parku Watra.
Niedzielne prezentacje na scenie rozpoczął I Festiwal Sudeckiej Biesiady. Do godziny 17 występować będą zespoły ludowe z powiatu kamiennogórskiego i okolic. Wśród nich Wrzos i Zgoda, Orkiestra Dęta.
Impreza potrwa do północy. Gwiazdami wieczoru będą Long&Junior oraz Shazza.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze