W nietypowy sposób rozpoczęła się tegoroczna edycja Święta Lubawki. Zastępca burmistrza Marcin Król na scenie otrzymał urodzinowy tort i życzenia. Chwilę później słodką niespodzianką poczęstował mieszkańców.
Dwudniowa zabawa - Święto Lubawki - trwa w parku Watra.
Pierwszego dnia zabawę rozpoczęły występy lokalnych wykonawców. Jako pierwszy wystąpił Uniwersytet Trzeciego Wieku. Na godzinę 17 zaplanowano występ czeskiego zespołu Slzy. O godzinie 20 wystąpi Curcuma, a o 21:30 Dikanda. Nocną zabawę zakończy dyskoteka. Zabawa zaplanowana jest do godziny 2.
Oprócz sceny w parku Watra działają food trucki, stoiska gastronomiczne. Na gości czeka wesołe miasteczko. Dzieci mogą wziąć udział w animacjach.
Zobacz także:
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze