W drugim dniu zawodów o "Puchar Ziemi Kamiennogórskiej" wędkarze walczyli w dyscyplinie spławikowej. Do rywalizacji nad kamiennogórskim zalewem przystąpiło 31 osób.
Wśród zawodników dominowali wędkarze spoza koła PZW Kamienna Góra "Miasto", organizatora imprezy. Wśród wędkarzy była jedna kobieta oraz czwórka dzieci.
Zawody wygrał Paweł Bielak, który złowił ryby o wadze 5970 gram. Drugie miejsce zajął Sylwester Dul, trzecie Ireneusz Opaliński, czwarte Gabriel Janiak, piąte Jakub Marczak, szóste Adam Skiert.
Największą rybę, leszcza o wadze 945 g, złowił Paweł Bielak.
O pierwszy dniu zawodów o "Puchar Ziemi Kamiennogórskiej"
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze