Kamiennogórzanka Maja Olszak zdobyły srebrny medal podczas Mistrzostw Polski U20.
Zawodniczka LKS Górnik Wałbrzych startowała w biegu przez płotki na dystansie 100 metrów. Bieg ukończyła z czasem 14.15. Sukces jest tym cenniejszy, że kamiennogórzanka w tym roku zmieniła kategorię wiekową. Biega teraz przez wyższe płotki i jest najmłodsza w stawce.
Wcześniej Maja zajęła 16 miejsce w biegu na 100 metrów.
zdjęcie i info za facebook / LKS Górnik Wałbrzych
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze