W poniedziałek (14 października) na stadionie w Krzeszowie rozegrany został piłkarski turniej II Ligi Orlika.
Akademia Piłkarska z Krzeszowa do turnieju wystawiła trzy zespoły. Zagrały również drużyny: Włókniarz Głuszycy, AP FUTGOL Czarny Bór I, AP FUTGOL Czarny Bór II, Szczyt Boguszów - Gorce, Zdrój Jedlina Zdrój
Drużyna Krzeszów I (rocznik 2010) odniosła trzy zwycięstwa w turnieju i uzyskała dwa remisy. Takie rezultaty dały im pierwsze miejsce w turnieju i awans do I ligi.
Drużyna Krzeszów II (rocznik 2009) uzyskała dwa zwycięstwa, w trzech meczach zremisowała.
Ekipa Krzeszów III (roczniki od 2013 do 2009) wygrała jedno spotkanie, 4 przegrała.
Drużyn Krzeszów I grała w składzie: Majewski Tobiasz, Łojko Eryk, Piechota Miłosz, Grzegorz Baran, Maksymilian Wyrwał, Dubiel Michał, Łojko Bartosz
Krzeszów II: Niciejewski Franciszek, Głowiński Szymon, Kołodziejski Bartosz, Janor Rafał, Książek Szymon, Wyrostek Tymoteusz, Berdechowski Kacper
Krzeszów III: Homoncik Filip, Kachniarz Piotr, Zając Franciszek, Zając Filip, Olszewski Gabryś, Homoncik Karol.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze