Reklama

Druga liga orlika

W poniedziałek (14 października) na stadionie w Krzeszowie rozegrany został piłkarski turniej II Ligi Orlika.

 

Akademia Piłkarska z Krzeszowa do turnieju wystawiła trzy zespoły. Zagrały również drużyny: Włókniarz Głuszycy, AP FUTGOL Czarny Bór I, AP FUTGOL Czarny Bór II, Szczyt Boguszów - Gorce, Zdrój Jedlina Zdrój

Drużyna Krzeszów I (rocznik 2010) odniosła trzy zwycięstwa w turnieju i uzyskała dwa remisy. Takie rezultaty dały im pierwsze miejsce w turnieju i awans do I ligi.

Drużyna Krzeszów II (rocznik 2009) uzyskała dwa zwycięstwa, w trzech meczach zremisowała.

Ekipa Krzeszów III (roczniki od 2013 do 2009) wygrała jedno spotkanie, 4 przegrała.

Reklama

Drużyn Krzeszów I grała w składzie: Majewski Tobiasz, Łojko Eryk, Piechota Miłosz, Grzegorz Baran, Maksymilian Wyrwał, Dubiel Michał, Łojko Bartosz

Krzeszów II: Niciejewski Franciszek, Głowiński Szymon, Kołodziejski Bartosz, Janor Rafał, Książek Szymon, Wyrostek Tymoteusz, Berdechowski Kacper

Krzeszów III: Homoncik Filip, Kachniarz Piotr, Zając Franciszek, Zając Filip, Olszewski Gabryś, Homoncik Karol.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama