Kolejna drużyna piłkarska z powiatu kamiennogórskiego chce w kolejnym sezonie grać w dwóch ligach. Drugą ekipę szykuje Włókniarz Chełmsko Śląskie.
Drużyna z Chełmska awansowała do klasy A. Po awansie zapadła decyzja o wystawieniu ekipy KS Włókniarz II, która grać ma w klasie B. Klub czeka na chętnych do udziału w rozgrywkach.
Na podobny krok zdecydował się Orzeł Lubawka, który po awansie do IV ligi szykuje również ekipę w klasie B.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze