Reklama

Druga bitwa o wozy

MSWiA kontynuuje akcję zachęcającą do udziału w wyborach prezydenckich. Tym razem rozda 49 wozów strażackich.

 

W pierwszej turze wyborów 800 tys. zł na zakup średniego wozu dla OSP otrzymały gminy do 20 tys. mieszkańców. W każdy województwie nagrodzona została w ten sposób jedna gmina. Dzisiaj wręczone zostały promesy na zakup wozów. W województwie dolnośląskim wygrała Czernica.

Akcja kontynuowana będzie w drugiej turze. Tym razem do rozdanie będzie 49 wozów. Każdy trafi do gminy na terenie jednego z 49 byłych województw. Znowu ważna będzie jedynie frekwencja. Wozem cieszyć się będzie gmina do 20 tys. mieszkańców z najwyższą frekwencją. Gminy z powiatu kamiennogórskiego rywalizować będą z gminami z byłego województwa jeleniogórskiego.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama