Podczas dzisiejszej sesji radni gminy Kamienna Góra ustalili nową stawkę opłatę za odbiór odpadów. Nową stawkę mieszkańcy będą płacić od stycznia 2022 roku.
Opłata za odbiór odpadów na terenie gminy Kamienna Góra wynosić będzie 30 zł miesięcznie od osoby. Opłatę będą mogli obniżyć o 2 zł mieszkańcy posiadający kompostowniki.
Wysokość stawki wynika z ponoszonych przez gminę kosztów w tym roku i wyników przetargu na odbiór odpadów w pierwszym półroczu 2022 roku.
W tej chwili mieszkańcy gminy Kamienna Góra płacą 26 zł od osoby za odbiór śmieci.
fot. relacja wideo z sesji
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze