Od kilku miesięcy rośnie liczba drobnych kradzieży sklepowych. Zatrzymani płacą mandaty lub stają przed sądem.
Ze sklepów samoobsługowych wynoszone są różne towary. Z półek znikają alkohole, artykuły przemysłowe i spożywcze. Zdarzają się nawet kradzieże chleba.
Zatrzymani to osoby w różnym wieku. Drobne kradzieże to wykroczenie. Po pierwszym zatrzymaniu sprawcy otrzymują mandat, w przypadku recydywistów sprawy kierowane są do sądu.
Kamiennogórscy policjanci rzadko odnotowują dzień bez interwencji w sklepie. Zdarzają się dni z nawet 4-5 tego typu zgłoszeniami.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze