Młode piłkarki i piłkarze z Dragona Miszkowice uczestniczyli w finale dolnośląskim turnieju piłkarskiego "Z podwórka na stadion".
Kolejne turnieje rozgrywane były w Dzierżoniowie od poniedziałku do środy. W poniedziałek (16 kwietnia) grała najstarsza grupa, dziewczynki w kategorii U-12. We wtorek (17 kwietnia) grały dziewczynki z kategorii U-10. W obu turniejach zawodniczki Dragona zakończyły rozgrywki na ćwierćfinałach. W środę (18 kwietnia) grali najmłodsi chłopcy (U-8). Dragon grał tylko w fazie grupowej.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze