W tym roku dożynki gminy Marciszów odbędą się w zmienionej formule. Święto zaplanowano na 7 września (sobota).
Podczas dożynek odbędzie się I Festiwal wsi. Mieszkańcy każdej z wsi przygotowują stoisko, które będzie oceniane. Częścią prezentacji ma być wieniec i chleb dożynkowy. Zadaniem mieszkańców będzie również wskazanie skarbu swojej wsi.
Dożynki odbędą się na placu przy Domu Kultury. Rozpocznie je o godzinie 15 msza dziękczynna.
Podczas dożynek zaplanowano wystawę maszyn rolniczych i zabytkowych pojazdów. Dla dorosłych i dzieci zaplanowano atrakcje m.in. wesołe miasteczko. O godzinie 20 rozpocznie się zabawa taneczna.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze