Reklama

Dożynki w Marciszowie

W tym roku dożynki gminy Marciszów odbędą się w zmienionej formule. Święto zaplanowano na 7 września (sobota).

 

Podczas dożynek odbędzie się I Festiwal wsi. Mieszkańcy każdej z wsi przygotowują stoisko, które będzie oceniane. Częścią prezentacji ma być wieniec i chleb dożynkowy. Zadaniem mieszkańców będzie również wskazanie skarbu swojej wsi.

Dożynki odbędą się na placu przy Domu Kultury. Rozpocznie je o godzinie 15 msza dziękczynna.

Podczas dożynek zaplanowano wystawę maszyn rolniczych i zabytkowych pojazdów. Dla dorosłych i dzieci zaplanowano atrakcje m.in. wesołe miasteczko. O godzinie 20 rozpocznie się zabawa taneczna.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama