We wtorek (21 stycznia) Urząd Marszałkowski poinformował o przyznaniu 57 mln zł dotacji z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na zadania związane z gospodarką wodno-ściekową. Jednym z beneficjentów jest gmina Lubawka.
W konkursie złożonych zostało 59 wniosków. Wniosek Lubawki zajął siódme miejsce. Gmina uzyska prawie 2 mln zł na drugi etap budowy sieci wodociągowej w Jarkowicach i Miszkowicach.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze