Reklama

Dotacja dla OSP

Podczas dzisiejszej (czwartek, 29 czerwca) sesji radni sejmiku województwa dolnośląskiego zaakceptowali listę gmin, które otrzymają dotacje w ramach konkursu "Poprawa bezpieczeństwa w Województwie Dolnośląskim w roku 2017".

 

Konkurs przeznaczony był dla gmin, które mogły zgłaszać zadania z zakresu bezpieczeństwa przeciwpożarowego. Do  podziału był milion złotych. Przyznanych zostało 27 dotacji, większość związanych z planowanym zakupem wozów bojowych dla Ochotniczych Straży Pożarnych.

Wśród beneficjentów znalazła się gmina Lubawka, która na Zakup średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla OSP Lubawka uzyskała 40 tys. zł dotacji.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama