Reklama

Dotacja dla OSP

20 kwietnia 2018 r. w Komendzie Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej we Wrocławiu Burmistrz Miasta Ewa Kocemba podpisała umowę o dotację z Funduszu Sprawiedliwości dla Gminy Lubawka na wyposażenie i urządzenia ratownictwa dla Ochotniczych Straży Pożarnych.

 

Wniosek do Ministra Sprawiedliwości w ramach środków Funduszu Pomocy Pokrzywdzonymi oraz Pomocy Postpenitencjarnej - Funduszu Sprawiedliwości gmina złożyła na sprzęt i wyposażenie dla strażaków ochotników z wszystkich sześciu jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu Gminy Lubawka. Ostatecznie dotacja w wysokości 75.834,00 zł została przyznana z rekomendacją dla:

1. Ochotniczej Straży Pożarnej w Chełmsku Śląskim na zakup średniego zestawu hydraulicznego,
2. Ochotniczych Straży Pożarnych w Opawie i Miszkowicach na zakup defibrylatora,

Reklama

Dzięki dotacji strażacy niosący ochotniczo pomoc ofiarom wypadków zostaną wyposażeni w nowoczesny sprzęt.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama