Reklama

Dolnośląskie warcaby

W sobotę (26 października) w Grodziszczu rozegrany został Finał Dolnośląski w Warcabach 100 Polowych rozgrywany w ramach XX Jubileuszowych Dolnośląskich Igrzysk LZS i Mieszkańców Wsi i Miast.

 

W zawodach finałowych udział wzięło 112 zawodników, w tym 15 reprezentujących powiat kamiennogórski.

Warcabiści kamiennogórscy zdobyli 4 medale:
srebrny medal - Anita Białas - kategoria seniorki
brązowy medal - Zofia Sawicka - kategoria orliczki
brązowy medal - Anna Bagniuk - kategoria młodziczki
brązowy medal - Igor Skoczylas - kategoria orlicy

Pozostałe miejsca reprezentantów powiatu:
4 miejsce Gracjan Białas - kategoria orlicy
11 miejsce Filip Otocki - kategoria orlicy
4 miejsce Adrian Białas - kategoria młodzicy
11 miejsce Krystian Ziemichód - kategoria młodzicy
6 miejsce Fabian Skoczylas - kategoria juniorzy młodsi
7 miejsce Kacper Czyński - kategoria juniorzy młodsi
12 miejsce Michał Czyński - kategoria juniorzy młodsi
5 miejsce Anna Bogusz - kategoria seniorki
7 miejsce Mariusz Nowak - kategoria seniorzy
10 miejsce Wojciech Zasada - kategoria seniorzy
11 miejsce Tadeusz Hajduk - kategoria seniorzy

Reklama

Udział w finale możliwy był dzięki środkom finansowym gminy Kamienna Góra i powiatu kamiennogórskiego.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama