Reklama

Finały piłki koszykowej 3x3 w Świdnicy | XXV Dolnośląskie Igrzyska LZS

W Świdnicy zostały rozegrane finały piłki koszykowej 3x3. Zawody były częścią  XXV Dolnośląskich Igrzysk LZS wojewódzkie. 
W turnieju kobiet powiat kamiennogórski reprezentowały: Martyna Motyka, Aleksandra Motyka, Estera Mika i Emilia Mordarska. Po dobrej grze zajęły drugie miejsce i zdobyły srebrne medale. Pierwsze miejsce i złote medale zdobyły koszykarki z Lwówka Śląskiego. Brązowe medale zdobyła drużyna LZS Radków. 


W turnieju mężczyzn zagrali: Kacper Pasiut, Bartosz Smyda, Seweryn Jerzak i Filip Fryzowicz. Panowie reprezentujący powiat kamiennogórski po wyrównanych meczach zajęli trzecie miejsce i zdobyli brązowe medale. Pierwsze miejsce i złote medale zdobyła drużyna KS Basket Świdnica, a drugie koszykarze LZS Żmigród.  
 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło: LZS-ZB Aktualizacja: 29/05/2024 12:05
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama