W Świdnicy zostały rozegrane finały piłki koszykowej 3x3. Zawody były częścią XXV Dolnośląskich Igrzysk LZS wojewódzkie.
W turnieju kobiet powiat kamiennogórski reprezentowały: Martyna Motyka, Aleksandra Motyka, Estera Mika i Emilia Mordarska. Po dobrej grze zajęły drugie miejsce i zdobyły srebrne medale. Pierwsze miejsce i złote medale zdobyły koszykarki z Lwówka Śląskiego. Brązowe medale zdobyła drużyna LZS Radków.

W turnieju mężczyzn zagrali: Kacper Pasiut, Bartosz Smyda, Seweryn Jerzak i Filip Fryzowicz. Panowie reprezentujący powiat kamiennogórski po wyrównanych meczach zajęli trzecie miejsce i zdobyli brązowe medale. Pierwsze miejsce i złote medale zdobyła drużyna KS Basket Świdnica, a drugie koszykarze LZS Żmigród.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze