W imieniu marszałka Cezarego Przybylskiego zapraszamy do uczestniczenia w webinarze dla przedsiębiorców dotyczącym Dolnośląskiego Pakietu Gospodarczego. Wideokonferencja zgromadzi przedsiębiorców, samorządowców oraz ekspertów, a jej tematem będzie mechanizm funkcjonowania Dolnośląskiego Pakietu Gospodarczego.
Spotkanie jest otwarte i można do niego dołączyć rejestrując się pod tym linkiem https://app.evenea.pl/event/webinar-dolnoslaski-pakiet-pomocowy/
Webinar rozpocznie się w piątek, 24 kwietnia, o godzinie 10.00 i potrwa około 1,5 godziny.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze