Reklama

Finał dolnośląskich sztafetowych biegów przełajowych w Olszynie - wyniki i sukcesy szkół z Lubawki i Kamiennej Góry (109 startujących sztafet)

W Olszynie odbył się finał dolnośląski sztafetowych biegów przełajowych. Imprezę zorganizował Szkolny Związek Sportowy "Dolny Śląsk".

W rywalizacji dziewcząt w ramach Igrzysk Dzieci reprezentacja Szkoły Podstawowej w Lubawce zajęła 21 miejsce. W kategorii chłopców kamiennogórska "jedynka" była 9.

W Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w rywalizacji dziewcząt szkołą z Lubawki była 11. 

W Licealiadzie w rywalizacji dziewcząt drużyna Liceum Ogólnokształcącego zajęła 15 miejsce. Wśród chłopców LO było 11.

W sumie wystartowało 109 sztafet.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama