W Olszynie odbył się finał dolnośląski sztafetowych biegów przełajowych. Imprezę zorganizował Szkolny Związek Sportowy "Dolny Śląsk".
W rywalizacji dziewcząt w ramach Igrzysk Dzieci reprezentacja Szkoły Podstawowej w Lubawce zajęła 21 miejsce. W kategorii chłopców kamiennogórska "jedynka" była 9.
W Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w rywalizacji dziewcząt szkołą z Lubawki była 11.
W Licealiadzie w rywalizacji dziewcząt drużyna Liceum Ogólnokształcącego zajęła 15 miejsce. Wśród chłopców LO było 11.
W sumie wystartowało 109 sztafet.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze