W dwóch kategoriach wiekowych walczyli dzisiaj (wtorek, 16 stycznia) tenisiście stołowi podczas turnieju zorganizowanego w Domu Kultury w Lubawce.
W kategorii do lat 12 zagrało 10 zawodników. Wygrał Konrad Bielak. Druga była Nikola Matusik, a trzeci Dawid Wojciak.
W kategorii open zagrało 12 zawodników. Wygrał Hubert Sajdak. Drugie miejsce zajął Błażej Gil, a trzecie Krystian Niciejewski.
Na prośbę zawodników zorganizowany zostanie dodatkowy turniej. Rozgrywki zaplanowano na czwartek na godzinę 10:00.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze