Już dzisiaj (piątek, 3 lipca) na ulice Kamiennej Góry wyjdzie dodatkowy patrol policji. Jego praca opłacona będzie z budżetu miasta Kamienna Góra.
Dodatkowe patrole policji pracować będą na terenie Kamiennej Góry w weekendy, w godzinach popołudniowych, wieczornych i nocnych. Patrolować mają miejsce wskazane przez burmisrza i radnych, czyli głównie parki, rynek i okoliczne uliczki oraz zalew.
Patrole będą piesze, ale funkcjinariusze będą mieli możłiwość korzystania z radiowozu.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze