Urząd miasta w Kamiennej Górze organizuje wypożyczalnię sprzętu dla osób niepełnosprawnych. Właśnie rozpakowaliśmy transport różnego typu urządzeń, które udało się nam sprowadzić do miasta.
- Bardzo się cieszę, że powstanie punkt, w którym będzie można wypożyczyć sprzęt zupełnie bezpłatnie - mówi Janusz Chodasewicz, burmistrz Kamiennej Góry.
- Wkrótce w wypożyczalni będą dostępne: wózki inwalidzkie, trójkołowe rowery, kule ortopedyczne i balkoniki kroczące - dodaje Natalia Mataczyńska, kierownik wydziału promocji i polityki społecznej w kamiennogórskim ratuszu.
Miasto Kamienna Góra pozyskało sprzęt bezpłatnie. Więcej szczegółów na temat działalności wypożyczalni podamy niebawem.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze