Powiat kamiennogórski poinformował o przedłużeniu zamknięcie przejazdu ul. Główną w Pisarzowicach. Droga będzie nieprzejezdna jeszcze jutro (27 sierpnia) w godzinach 8-15.
Na ul. Głównej trwa remont. Wykonawca jest na etapie prac związanych z kanalizacją deszczową. Prace te przedłużyły się.
Wyłączony z ruchu jest odcinek ul. Głównej od zjazdu z drogi wojewódzkiej nr 367 do ul. Wesołej (pierwszy przystanek autobusowy). Odcinek ten miał być początkowo zamknięty tylko w poniedziałek, prace trwają jednak również dzisiaj i mają zakończyć się jutro.
Zobacz także:
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze