Uwaga kierowcy, powiat kamiennogórski poinformował o planowanym zamknięciu części ul. Głównej w Pisarzowicach. To główna droga prowadząca przez wieś.
Droga od zjazdu z drogi wojewódzkiej do ul. Wesołej (pierwszy przystanek) zostanie zamknięta w poniedziałek (25 sierpnia). Przejazd będzie niemożliwy od 8:00 do 15:00. W tym czasie wykonywana będzie kanalizacja deszczowa.
Wjazd do wsi możliwy będzie ul. Białą (wjazd od strony Szarocina). Wykonawca remontu prosi o korzystanie z tego wjazdu również w inne dni. Ograniczy to ruch pojazdów na remontowanym odcinku. Dzięki temu będzie bezpieczniej.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze