Do końca stycznia sportowcy z miasta i gminy Lubawka mogą starać się o stypendia i nagrody sportowe.
Stypendia i nagrosy dla sportowców przyznawane są na podstawie uchwały rady z 2014 roku. Wniosek złożyć może klub dyrektor szkoły, a także sam sportowiec lub jego rodzice.
Wnioski oceniać będzie Gminna Rada Sportu.
Szczegółowe informacje o składaniu wniosków na stronie BIP Lubawka.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze