Reklama

Dla relaksu

Podczas rutynowej kontroli policjanci zatrzymali 24-latka, który palił marihuanę. Młody mieszkaniec Kamiennej Góry miał przy sobie więcej narkotyków.

 

Policjantów zainteresował samochód osobowy zaparkowany przy drodze w Przedwojowie. W środku siedziały dwie osoby. Gdy policjanci otworzyli drzwi pojazdu, poczuli woń marihuany. Mężczyzna potwierdził, że ją pali. Przyznał również, że w samochodzie ma więcej narkotyków. Policjanci znaleźli je w sreberkach w podłokietniku.

Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania 8 porcji handlowych marihuany. Przyznał się do tego. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama