Dzisiejsze (niedziela, 8 marca) uroczystości związane z Dniem Kobiet zorganizowane zostały w sali sportowej szkoły.
Dla pań wystąpiły dzieci z sekcji muzycznej działającej przy szkole i Wiejskim Domu Kultury. Zaprezentował się również chełmski zespół Zgoda. Wieczór zakończył koncert grupy G/Łoś.
Panie wręczono kwiaty i słodycze.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze