Reklama

Dla elektryków

W Kamiennej Górze powstaje pierwsza stacja ładowania samochodów elektrycznych. Ma zacząć działać jeszcze w tym roku.

 

Na parkingu przy Al. Wojska Polskiego (za sądem) wydzielone zostały trzy miejsca dla pojazdów elektrycznych. Wkrótce zamontowana zostanie przy nich stacja ładowania pojazdów elektrycznych. Kolejnych kilka tygodni zajmie procedura podłączenia prądu i odbiorów. Miejsca parkingowe wydzierżawił i inwestycję realizuje jeden ze sprzedawców prądu.

Stacja ładowania pojazdów powstaje w ramach projektu "e-Sudety". Podobne stacje powstaną w 24 sudeckich miastach. Pierwsza działa już w Lądku Zdroju. Kamiennogórskie urządzenie będzie uruchomione jako trzecie. W ramach projektu ładowanie samochodu ma być bezpłatne.

Reklama

 

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama