W poniedziałek (30 marca) społeczność Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze zaprasza do rejestracji potencjalnych dawców szpiku kostnego. Szkoła organizuje akcję rejestracji wspólnie z fundacją DKMS.
- Rejestracja jest szybka, bezpieczna i bezbolesna – polega na pobraniu wymazu z wewnętrznej strony policzka. - podkreślają organizatorzy.
Potencjalnym dawcą może zostać osoba w wieku 18-55 lat, która nie cierpi na poważną chorobę przewlekłą. Rejestracja prowadzona będzie w sali konferencyjnej od godziny 8:00 do 15:00.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze