Zakład Gospodarki Miejskiej w Lubawce dzisiaj (9 kwietnia, czwartek) rano przeprowadził dezynfekcję przestrzeni publicznej.
Pracownicy wyposażeniu w ręczne opryskiwacze przeprowadzili dezynfekcję parków, placów zabaw, siłowni zewnętrznych w Lubawce i Chełmsku Śląskim oraz cmentarzy komunalnych w Lubawce i Miszkowicach.
fot via Facebook Gmina Lubawka

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze