Wczoraj (piątek, 4 października) Pagaz Krzeszów rozegrał wyjazdowy mecz w lidze młodzika. W Kamiennej Górze grał KP Górnik Wałbrzych Kamienna Góra.
Na spotkanie pojechało 12 zawodników Pagazu: Karol Kluczyński, Marcin Klimczak, Szymon Książek, Szymon Głowiński, Damian Janor, Jan Pabis, Bartosz Kołodziejski, Kacper Berdychowski, Seweryn Gucwa, Oliwier Woźniak, Bartek i Eryk Łojko.
Po ośmiu minutach spotkania Pagaz prowadził 3:0. Cały mecz goście wygrali 6:0. Bramki strzelali: 2x Sz.Głowiński, 1 Sz. Książek, 1 K. Berdychowski, 1 M. Klimczak, 1 Bartek Łojko.
KP Górnik Wałbrzych Kamienna Góra : Pagaz Krzeszów - 0:6 (0:3)
Mecz rozegrany został na stadionie przy ul. Słowackiego w Kamiennej Górze.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze