Reklama

Derby młodzików - wideo

Wczoraj (piątek, 4 października) Pagaz Krzeszów rozegrał wyjazdowy mecz w lidze młodzika. W Kamiennej Górze grał KP Górnik Wałbrzych Kamienna Góra.

 

Na spotkanie pojechało 12 zawodników Pagazu: Karol Kluczyński, Marcin Klimczak, Szymon Książek, Szymon Głowiński, Damian Janor, Jan Pabis, Bartosz Kołodziejski, Kacper Berdychowski, Seweryn Gucwa, Oliwier Woźniak, Bartek i Eryk Łojko.

Po ośmiu minutach spotkania Pagaz prowadził 3:0. Cały mecz goście wygrali 6:0. Bramki strzelali: 2x Sz.Głowiński, 1 Sz. Książek, 1 K. Berdychowski, 1 M. Klimczak, 1 Bartek Łojko.

KP Górnik Wałbrzych Kamienna Góra : Pagaz Krzeszów - 0:6 (0:3)

Mecz rozegrany został na stadionie przy ul. Słowackiego w Kamiennej Górze.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama