Stara Kopalnia w Wałbrzychu zaprasza na wernisaż wystawy ?Dekada Ognia?, który odbędzie się 28 lutego, o godzinie 17.00.
Jest to kolejna z serii, wystawa prezentująca ceramiczne rzeźby i obiekty studentów, absolwentów, uczestników Akademii Otwartej oraz pracowników Pracowni Ceramiki Wydziału Rzeźby na ASP w Warszawie pod kierownictwem prof. Stanisława Bracha.
Tym razem jednak okoliczności są szczególne: będzie to podsumowanie ostatnich 10 lat działalności pracowni z udziałem ponad 50 artystów.
Wystawa odbywać się będzie w dniach od 28 lutego do 16 maja 2020.
Kuratorzy wystawy: Weronika Surma, Filip Musiał. Wstęp na wernisaż i wystawę jest bezpłatny.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze