Od 25 marca do 10 kwietnia szkoły mają prowadzić kształcenie na odległość. MEN wydało zalecenia dotyczące realizacji tego obowiązku. Wiele decyzji w tej sprawie muszą podjąć dyrektorzy szkół.
To dyrektorzy szkół muszą podjąć decyzje o formie realizacji nauczania na odległość. Musi przy tym uwzględnić równomierne obciążenie ucznia w danym dniu oraz psychofizyczne możliwości ucznia. Ustalony musi być również sposób oceniania uczniów.
MEN promuje korzystanie z platformy www.epodreczniki.pl
Cały komunikat MEN
{jcomments on}
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze