Grupa radnych przekazał dzisiaj (poniedziałek, 11 maja) wyposażenie zabezpieczające przed zarażeniem koronawirusem.
Trzynaścioro radnych zebrało 7640 zł, dodatkowo przewodniczący Janusz Jarosz, równocześnie społeczny rzecznik osób niepełnosprawnych, pozyskał od sponsorów 1800 zł. Pieniądze przeznaczone zostały na zakup rękawiczek, masek, przyłbic, płynu do odkażania.
Dzisiaj sprzęt przekazany został przedstawicielom policji, straży pożarnej, pogotowia, obu szpitali, przedszkoli, żłobka oraz pracownikom kuchni w Szkole Podstawowej nr 1.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze