Stowarzyszenie Optymistów Krzeszowskich przekazało do Domu Kultury w Krzeszowie kilkadziesiąt przedmiotów, które mają pomóc w zbieraniu funduszy podczas niedzielnego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Krzeszowie.

Do Domu Kultury trafiły zdjęcia, biżuteria i torby. Wszystkie dary wykonane zostały przez uczestników warsztatów zorganizowanych przez Stowarzyszenie w ramach zeszłorocznego projektu "My się razem nie nudzimy". Projekt realizowany był dzięki wsparciu z programu Działaj Lokalnie.

Część przedmiotów trafi na licytacje, reszta przeznaczona zostanie na fanty w loterii.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze