Reklama

Dary dla Orkiestry

Stowarzyszenie Optymistów Krzeszowskich przekazało do Domu Kultury w Krzeszowie kilkadziesiąt przedmiotów, które mają pomóc w zbieraniu funduszy podczas niedzielnego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Krzeszowie.



Do Domu Kultury trafiły zdjęcia, biżuteria i torby. Wszystkie dary wykonane zostały przez uczestników warsztatów zorganizowanych przez Stowarzyszenie w ramach zeszłorocznego projektu "My się razem nie nudzimy". Projekt realizowany był dzięki wsparciu z programu Działaj Lokalnie.



Część przedmiotów trafi na licytacje, reszta przeznaczona zostanie na fanty w loterii.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama