Strażacy z Chełmska Śląskiego przygotowali 100 butelek z płynem do dezynfekcji. Będą rozdawać je dzisiaj (niedziela, 22 marca) od godziny 12:00 w remizie. Strażacy proszą o wcześniejsze ustalenie godziny odbioru.
Godzinę odbioru można ustalić telefonicznie lub na facebooku jednostki. Osobom najbardziej narażonym strażacy dostarczą płyn do domu.
W celu zminimalizowania zagrożenia strażacy proszą o przybycie jednej osoby z gospodarstwa domowego (zdrowej i pełnoletniej).
Paweł 721 637 586
Igor 726 558 381
{jcomments on}
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze