Reklama

Jeśli Renata Bembenek-Suszek wygra wybory, to będzie jej zastępca

Renata Bembenek-Suszek, kandydatka na burmistrza Lubawki ogłosiła, kto zostanie jej zastępcą, jeśli wygra wybory. Na podobny krok przed pierwszą turą zdecydował się Sławomir Antoniewski, w drugiej turze się nie znalazł.

Na swoim facebookowym profilu Renata Bembenek-Suszek poinformowała, że gdy zostanie burmistrzem Lubawki, jej zastępczynią zostanie Cecylia Skulska. Pracownik kamiennogórskiego starostwa, obecnie naczelnik Wydziału Edukacji. Mieszkanka gminy Lubawka.

Kto powinien zostać burmistrzem Lubawki?

Kto powinien zostać burmistrzem Lubawki?

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 15/04/2024 20:19
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama