Renata Bembenek-Suszek, kandydatka na burmistrza Lubawki ogłosiła, kto zostanie jej zastępcą, jeśli wygra wybory. Na podobny krok przed pierwszą turą zdecydował się Sławomir Antoniewski, w drugiej turze się nie znalazł.
Na swoim facebookowym profilu Renata Bembenek-Suszek poinformowała, że gdy zostanie burmistrzem Lubawki, jej zastępczynią zostanie Cecylia Skulska. Pracownik kamiennogórskiego starostwa, obecnie naczelnik Wydziału Edukacji. Mieszkanka gminy Lubawka.
Zobacz także:
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze